Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket reach-in refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810-804 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810-804 28-1/8 Inch Door Gasket Snap-in Black Rubber Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810-804 |
| Manufacturer Part # | 810-804 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810-804 Door Gasket 28-1/8" X 54-1/8", 3/8" Mag 3/8" Base 1" High, Black Snap-in Mount, True Refrigerator Gdm-26
