RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-4353 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-4353 3.25 Inch Rotary Actuator Valve NPT for Fluid Control
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-4353 |
| Manufacturer Part # | 810-4353 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-4353 1 1/4 Rotary Actuatr Vlv Npt
