Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 810-2794 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-2794 3.5 Inch Basket Hanger stainless steel support for Frymaster
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-2794 |
| Manufacturer Part # | 810-2794 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-2794 Basket Hanger 18" X 4", Frymaster 18ue Eh1721 Fmcfe Fmcfec J3f J65x Jcfx, Kfc18e Kj3fc Kscf18g Kscfh18e Mjcf Mjcfe Mjcfec, Sm50 Sr42 Sr62
