RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 810-1662 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 810-1662 0.75 Inch Adjust Compression Knob Silver OEM Part
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-1662 |
| Manufacturer Part # | 810-1662 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-1662 Adjust Cmpressn Knob Silver
