RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 810-1421 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 810-1421 12 Inch OEM Filter Cable for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-1421 |
| Manufacturer Part # | 810-1421 |
| Height | 1.25" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-1421 Fp47 Filter Cable
