RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean pizza pans.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-1112 pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-1112 7 Inch Diameter Wheel Commercial OEM Parts
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-1112 |
| Manufacturer Part # | 810-1112 |
| Height | 1.8" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-1112 Outer Diameter 7", 178 Mm
