RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 810-1091 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 810-1091 Width 4.15 Inch Stainless Steel Filtration Wand for Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-1091 |
| Manufacturer Part # | 810-1091 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 30.75" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-1091 Fltr/ljs/fpd Tcf Wand Pf/fb
