RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 810-0944 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 810-0944 3.95 Inch Adjustable Brake Caster for Mac51/52
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-0944 |
| Manufacturer Part # | 810-0944 |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-0944 Adj 4 W/brake Caster Mac51/52
