RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 810-0705 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 810-0705 Gas Line 1/4 Inch Length 23 Inch for Frymaster Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-0705 |
| Manufacturer Part # | 810-0705 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 25.4" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-0705 Gas Line 1/4" X 23", Frymaster Bid80 Cfd50 Cfd60 Cfd80 D20 D50 D50g, D50gdd D60 D60gs D80 Fm345e Fm45 Fmcfe Fmcfec, Fpd565 Fpd65 Fpd665 Fphd65 Gf40 Hd60 J3f J65x Jcfx, Kj3fc Kscf18g Mj35 Mj45 Mjcf Mjcfe Mjcfec Pmj35, Scfd250g-rti Scfd50 Scfd60 Scfd80
