RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-0625 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-0625 Length 1 3/4 Inch Shield Probe with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-0625 |
| Manufacturer Part # | 810-0625 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-0625 Material Stainless Steel, Length 1 3/4", 45 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm
