RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-0502 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-0502 Brass 1/8 Inch Tube Fitting with Secure Connection
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-0502 |
| Manufacturer Part # | 810-0502 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-0502 Brass 1/8 Tube Fitting
