RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-0494 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-0494 0.55 Inch Ferrule He Orifice Nut Compatible with Dean Fittings
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-0494 |
| Manufacturer Part # | 810-0494 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-0494 (ferrule) He Orifice Nut
