RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco 810-0433 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 810-0433 1-1/4 Inch Diameter Gas Valve Knob Off Pilot On
| Fits with Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-0433 |
| Manufacturer Part # | 810-0433 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-0433 Dial & Screw For 700 Series Gas Pilot Safety Valves, [ 1-1/4 Dia ] [ Off-pilot-on] [mounts With Screw ], Rsw Mfg # 1751-012
