RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-0275 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-0275 2.35 Inch Door Spring Stainless Steel 10 Packs
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 810-0275 |
| Manufacturer Part # | 810-0275 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 810-0275 Door Spring Pk/10
