RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean stainless steel food pans and food pan accessories.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 810-0194 stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 810-0194 Roller Basket Lift 1 1/8 Inch Stainless Steel with Grip
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 810-0194 |
| Manufacturer Part # | 810-0194 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 810-0194 Material Stainless Steel, Inner Diameter 7/16", 11 Mm, Outer Diameter 1 1/8", 29 Mm, Depth 3/4", 19 Mm
