- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 81-13660 0.8 Inch Gas Cylinder 400 OEM Grade Steel Reliable Solution
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 81-13660 |
| Manufacturer Part # | 81-13660 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 81-13660 Gas Cylinder 400
