RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 80X7025 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 80X7025 OEM Dome Nut Corrosion Resistant Metal for Merrychef
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 80X7025 |
| Manufacturer Part # | 80X7025 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Weight | 0.33 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 80X7025 Dome Nut