Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092153 4.2 Inch Water Valve Electric OEM for Refrigeration
Item:
#1505626
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092153 |
| Manufacturer Part # | 8092153 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092153 4.2 Inch Water Valve Electric OEM for Refrigeration
