RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 8092 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 8092 Char Rock 20 lbs Ceramic for Broiler Durable Heating
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 8092 |
| Manufacturer Part # | 8092 |
| Height | 15" |
| Width | 15" |
| Depth | 15" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 8092 Char Rock For Broiler (20 Lbs Box)