RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8091064 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8091064 Clip Tinnerman 1/4 Inch Boss Durable OEM Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8091064 |
| Manufacturer Part # | 8091064 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8091064 Clip Tinnerman W/ 1/4 2 0 Boss
