- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8091036 1/4 Inch Pin Clevis Steel for Fryers Repair
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8091036 |
| Manufacturer Part # | 8091036 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8091036 Pin Clevis 1/4 X 2
