- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8090990 6.35 Inch Nut Low Crown Acorn with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090990 |
| Manufacturer Part # | 8090990 |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090990 Nut Low Crown Acorn 1/4 20
