- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8090931 Screw 2 1/2 Inch #8 Flat Phillips Zinc Plated
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090931 |
| Manufacturer Part # | 8090931 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090931 Scrw #8x2 1/2 Hx Hd Wsh R Sl Zp
