RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8090921-FRY commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8090921-FRY 31 Inch Aluminum Spacer for Fryer Assembly
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090921-FRY |
| Manufacturer Part # | 8090921-FRY |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090921-FRY .25x31 Lg Alum Spacer
