RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8090918 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8090918 24 Inch Screw 1/2 Inch Diameter OEM Fastening Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090918 |
| Manufacturer Part # | 8090918 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090918 Screw #10 24 X 1/2