RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8090792 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8090792 Washer .382 Inch Diameter PTFE for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090792 |
| Manufacturer Part # | 8090792 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090792 Washer .382 Id X.507 Od Ptfe