RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8090359 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8090359 0.25 Inch Screw Hex Washer Head Zinc Plated OEM Fastener
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090359 |
| Manufacturer Part # | 8090359 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090359 Scrw #8x1/4 Hx Wshr Sl Hd Zp
