RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8090173 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8090173 Clip 0.55 Inch Heat Resistant Alloy - Durable Mounting Solution
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090173 |
| Manufacturer Part # | 8090173 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090173 Clip Tnnrmn J Ty C9719 14a 1