- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8090102 0.3 Inch Screw 8-32 Slotted Head Zinc Plated
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8090102 |
| Manufacturer Part # | 8090102 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8090102 Scrw 8 32x3/8 Tr Sl Hd Zp
