RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 809-0464 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 809-0464 2.05 Inch Conduit Nut Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 809-0464 |
| Manufacturer Part # | 809-0464 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 809-0464 1 1/2 Conduit Nut
