RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 809-0422 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 809-0422 32 to 7/16 Inch Tr Non Plated Screw Slotted Head
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 809-0422 |
| Manufacturer Part # | 809-0422 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 809-0422 10 32x7/16 Tr Np Scrw Sl Hd
