RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 809-0415 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 809-0415 0.45 Inch Diameter 24-Thread Flat Head Stainless Steel Screw
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 809-0415 |
| Manufacturer Part # | 809-0415 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 809-0415 3/8 24x 200 Flt Ss Scrw Sl Hd
