Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Dean 809-0105 3/8 Inch Steel Screw Zinc-plated Thread 11902
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 809-0105 |
| Manufacturer Part # | 809-0105 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 809-0105 Material Steel, Length 3/8", 10 Mm, Plating Zinc-plated, Thread 11902
