RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8088013 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8088013 2.7 Inch Hasp Slant Door Upright OEM - Food Preparation
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8088013 |
| Manufacturer Part # | 8088013 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8088013 Hasp Slant Door Upright (inhp
