RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8087999 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8087999 6 1/4 Inch Latch and Strike K77 OEM - Available
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8087999 |
| Manufacturer Part # | 8087999 |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8087999 Latch & Strike K77 1 1/2 Offse