Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8087954 3/16 Inch Drive Rivet OEM Fastener for Foodservice
Item:
#1501035
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8087954 |
| Manufacturer Part # | 8087954 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8087954 3/16 Inch Drive Rivet OEM Fastener for Foodservice
$1.70
Unit price
/
Unavailable