Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 80858 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 80858 4.55 Inch Gas Safety Valve Propane 24V DC
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 80858 |
| Manufacturer Part # | 80858 |
| Height | 5.7" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 80858 Safety Valve 24v Lp
