RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 80858 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 80858 1 Inch Gas Valve with Conversion Kit for Natural and LP Gas
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 80858 |
| Manufacturer Part # | 80858 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 80858 Gas Valve 24v Nat/lp W/c Onv Kit
