RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints ice machine parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8081645 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8081645 Sh 0445 Hd Fe Gr Flat Shelf 24 5/6" X 21
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8081645 |
| Manufacturer Part # | 8081645 |
| Height | 2" |
| Width | 24.5" |
| Depth | 29" |
| Weight | 9.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8081645 Sh 0445 Hd Fe Gr Flat Shelf 24 5/6" X 21
