Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 8076645 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 8076645 3 Inch Impact Resistant Rocker Switch with Green Light
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8076645 |
| Manufacturer Part # | 8076645 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8076645 16a/250vac
