RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco 8076537 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 8076537 Fan 120mm 115 Cfm with Corrosion Resistant Blades
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 8076537 |
| Manufacturer Part # | 8076537 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 8076537 Fan 120x120x25mm 115 Cfm
