RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8076235 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8076235 5x4 Inch Electric Heater OEM Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8076235 |
| Manufacturer Part # | 8076235 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8076235 Heater Mhc 5x4 120v 140 W Rh