RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco 8076171 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 8076171 9 Inch Electric Pad Heater Stainless Steel with Preheating
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 8076171 |
| Manufacturer Part # | 8076171 |
| Height | 2.05" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 13.85" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 8076171 Pad Heater 120v 200w