RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8076106 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8076106 2.3 Inch Adapter Legacy Can to JC6 Can for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8076106 |
| Manufacturer Part # | 8076106 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8076106 Adapter Legacy Can To Jc6 Can
