RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8075997 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8075997 5.15 Inch Glass Fuse 2 Amp 250 Volt OEM Circuit Protection
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8075997 |
| Manufacturer Part # | 8075997 |
| Height | 0.2" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8075997 Fuse Glass 2a 250vac 5x 20mm