RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8075775 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8075775 4.75 Inch Probe Cook Gas for Frymaster Ovens with Corrosion Resistant
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8075775 |
| Manufacturer Part # | 8075775 |
| Height | 1" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8075775 Probe Cook W/grd Gas Lo V/ocf