RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8075553 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8075553 Cable P Bus Sib to Sib OEM Connection
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8075553 |
| Manufacturer Part # | 8075553 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8075553 Cable P Bus Sib To Sib (np)
