RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8075084 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8075084 5x20 Inch Slow Blow Fuse 1A for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8075084 |
| Manufacturer Part # | 8075084 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Weight | 0.33 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8075084 Fuse 1a Slow Iec Cerm 5x20
