RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8074845 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8074845 4.05 Inch RTD Sensor Extension Harness - Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8074845 |
| Manufacturer Part # | 8074845 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8074845 Harness Ato Rtd Extensi On 28
