RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8074705 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8074705 9 Inch OEM Control Harness Electrical Connectivity
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8074705 |
| Manufacturer Part # | 8074705 |
| Height | 2.65" |
| Width | 9" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8074705 Harness Controls Fv Lov